En İyi Ankara Estetik Cerrahlar Listesi| 2022 En İyi Ankara Estetik Cerrahları Kim?

Ankara estetik cerrahlar arayışı doğru ve etkili bir plastik rekonstrüktif ameliyatı yaptırmak isteyenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Günümüzde estetik cerrahi Ankara başta olmak üzere büyükşehirlerde daha yaygın olarak görülmektedir.

Başta burun estetiği, karın germe, göz kapağı estetiği, bacak estetiği, meme büyütme ve hatta kepçe kulak estetiği olmak üzere daha fazla sayıda işlem yaptırılmaktadır. Söz konusu ister genital estetik ister göğüs ameliyatı olsun her durumda da doğru bir uzman seçmek gerekir.

Peki Ankara estetik cerrahlar listesinde kimler yer alıyor? Hangi Ankara estetik cerrahı meme estetiği konusunda daha iyi sonuçlar veriyor? İşte estetik cerrahi için değerlendirebileceğiniz çok geniş bir liste önerisi!

Ankara Estetik Cerrahlar Listesinde Hangi Doktorlar Bulunuyor? 2022 Ankara Estetik Cerrah Tavsiye Listesi

Başta ‘Ankara estetik cerrah Kadınlar Kulübü’ araştırmaları ve tartışmaları olmak üzere internet kapsamında çeşitli tavsiyeler ile karşılaşmak mümkün. Ankara estetik cerrah tavsiye kapsamında açılan bu konuşmalar bu alanda işlem yaptırmak isteyen bireyler için oldukça işlevseldir. İşte genellikle öneri olarak sunulan Ankara estetik merkezi ve doktor isimleri!

ankara-estetik-cerrahlar

1- Serdar Yüce

Ankara estetik cerrahlar listesinde ilk sıralarda görebileceğiniz isimlerden birisi Serdar Yüce olacaktır. Yüce, 1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimine başlamıştır. 1999 yılında uzmanlık eğitimi olarak ‘plastik cerrahi’ alanını seçen Yüce, kısa süre sonra bu eğitimini tamamlayıp daha sonra estetik alanında ilerlemiştir.

Günümüze değin farklı üniversitelerde akademik kariyerini de ilerleterek Doçent olan Serdar Yüce hem cerrahi işlemler hem de medikal işlemler kapsamında birden fazla işlem yapmaktadır. 2017 yılından itibaren Ankara’da açtığı özel kliniği kapsamında kendisini tercih eden isimlere memnun kalacakları işlemler uygulamaktadır.

2- Nedim Sarıfakıoğlu

Nedim Sarıfakıoğlu açtığı kliniği ile Ankara estetik cerrahlar arasında yer almayı sağlamaktadır. Ankara plastik cerrah devlet hastanesi dışında özel bir alanda çalışan uzman arayanlara öneri olarak da sunulmaktadır. Kişiler tarafından daha çok yağ enjeksiyonu, sahne estetiği, radyofrekans ile yüz yenileme hizmetleri için tercih edilmektedir.

3- Dürdane Keskin

Ankara estetik cerrah önerisi kapsamında adı geçen bir diğer uzman ise Dürdane Keskin. Ankara estetik cerrahlar listesinde bulunan Keskin, Çankaya ilçesinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. 2014-2017 yılları arasında uzmanlık eğitimi, 2017 yılında Yardımcı Doçent unvanını alan Keskin sadece kadınlara değil erkeklere de hizmet vermektedir.

ankara-estetik-cerrahlar

Estetik tek bir cinsiyete yönelik değil bu yüzden en iyi Ankara estetik cerrahlar araştırması erkekler tarafından da yapılmaktadır. Yapılan araştırmalar neticesinde ulaşılacak olan Dürdane Keskin; yüz estetiği, vücut estetiği, ameliyatsız estetikler başta olmak üzere otuza yakın müdahaleyi kendisini tercih eden hastalarına uygulamaktadır.

4- Özerk Demiralp

1976 doğumlu olan Özerk Demiralp, 94-2000li yıllar arasında Ankara Üniversitesinde tıp okumuştur. 2001 yılında sınavı kazanarak uzmanlık alanını Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi olarak seçtiği biliniyor. Başarılı doktorun geçmişinde 2005 yılında Harvard Üniversitesinin hastanesinde çalıştığı bulunmaktadır.

Ameliyatsız ve estetik cerrahi kapsamında büyük ve küçük çaplı değişimler oluşturmaya devam ediyor. Başarılı doktor özellikle İnstagram hesabı üzerinden bilgilendirici, estetik öncesi ve sonrasında görüntü paylaşımları yaparak hastalarını bilgilendirmektedir. Siz de Ankara estetik cerrahlar listenize bu başarılı doktoru ekleyebilirsiniz.

5- Ünal Şahin

ankara-estetik-cerrahlar
Ankara Estetik Cerrahlar

Ankara en iyi plastik cerrahi Kadınlar Kulübü kullanıcıları tarafından belirtilen isimlerden birisi Ünal Şahin olmaktadır. Şahin, Ankara’da oldukça işlek bir alanda Çankaya’da hizmet vermektedir. Via Tower İş Merkezi binasında açtığı kliniğinde özellikle meme estetiği, burun estetiği ve vücut estetiği uzmanlığı ile bilinmektedir. İhtiyaçlarınız dahilinde Ankara estetik cerrahlar kapsamına ekleyebilirsiniz.

6- Haldun Kamburoğlu

Ankara estetik cerrah burun estetiği kapsamında özel bir arayıştaysanız Kamburoğlu ile çalışabilirsiniz. Kendisi Koç İkiz Kuleleri A blok kapsamında Çankaya’da bulunan bir diğer isimdir. Hem Türkiye hem de Avrupa kapsamında yaptığı çalışmaları ile dikkat çeken Kamburoğlu burun dışında da çeşitli estetik operasyonlarında yer almaktadır.

7- Ankara Estetik Cerrahlar |Volkan Tayfur

Hacettepe’de tıp, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde plastik cerrahi alanında uzmanlık eğitimi alan Volkan Tayfur başarılı bir estetik cerrahtır. Kendisi Amerika’da çalışma hakkı kazansa da Türkiye’de kalmayı tercih etmiştir. Çankaya’da Ankara estetik cerrahlar arasında farklı operasyonlar gerçekleştirmeye devam etmektedir.

ankara-estetik-cerrahlar

Siz de estetik mağduru olmamak için doktor seçimine dikkat etmeli, listede yer alan doktorlardan birisini tercih etmelisiniz. Liste dışında yer alarak sizlere fayda sağlayacak olan uzmanlar da elbette bulunacaktır. Burada daha önce doktoru deneyimleyerek olumlu dönüş sunan kişilerin varlığı önemlidir.

8- Ömer Ekin

Ömer Ekin, Ankara estetik cerrahlar arasında adını duyurmuş ve günümüzde hala çalışmalarına devam eden bir uzmandır. Kendisi 2002 yılında fen lisesinden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi’nde Tıp bölümüne başlamıştır. Altı senelik eğitim sonrasında yine Hacettepe Üniversitesi kapsamında estetik alanında uzmanlığını sürdürmüştür. Günümüzde estetik operasyonları gerçekleştiren doktorun deneysel ve klinik alanda birçok ödülü mevcuttur.

9- Tarık Çavuşoğlu

Çavuşoğlu, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır. 6 yıllık eğitim sonrası 1996 yılında eğitimini tamamlayarak sonrasında uzmanlık alanı olarak estetik bölümünü tercih etmiştir. 1997-2003 yılları arasında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanık yapmıştır. Kırıkkale Üniversitesi’nde uzman olduğu alanın ana bilim başkanı olarak görev yapmış 2013 yılında bu görevinden ayrılmıştır. 2016 yılından bugüne kadar kendi kliniğinde hastaları ile ilgilenmektedir.

ankara-estetik-cerrahlar

Ankara estetik cerrahlar arasında adını duyacağınız uzmanın çeşitli ödülleri mevcuttur:

  • Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Uzman Yarışması,
  • Deneysel Kategori Birincilik Ödülü,
  • 2. Nazal Kemik Septum Grefti ile Orbita Taban Defenktlerinin Rekonstrüksiyonu çalışması,
  • Türk Plastik Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Derneği’nde Kategori Birinciliği,
  • Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi çalışmalarından dolayı katkı belgesi.

10- Orhan Murat Özdemir

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Özdemir, mezun olduktan sonra bir müddet pratisyen hekimlik yapmıştır. TUS sonrası Ankara Üniversitesi estetik alanını kazanarak uzmanlığı almaya hak kazanmıştır. Mecburi hizmet görevini Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde yaptıktan sonra memurluktan istifa eden Özdemir, kendi kliniğini açarak hastalarına hizmet vermektedir.

11- Hüseyin Borman

Ankara estetik cerrahlar listesinde bir diğer isim olan Hüseyin Borman, Gazi Üniversitesi kapsamında ilk eğitimini almıştır. Hacettepe Üniversitesi’nde uzmanlığını yaptıktan sonra akademik anlamda belirli bir süre devam etmiştir. Başkent Üniversitesi’nde Doçentlik ve Profesörlük unvanını elde eden uzman daha sonra yurt dışına yönelmiştir. M.V.T Ospedale Marsciano kapsamında ve The Royal London Hospital kapsamında gözlemci doktorluk yapmıştır.

ankara-estetik-cerrahlar

Özellikle el cerrahisi uzmanı olarak el estetik operasyonları kapsamında aktif rol oynamaktadır. Yan dal olarak aldığı bir diğer uzmanlığı ise ağız, yüz ve çene cerrahisi olarak bulunuyor. Genelde kendisi estetik kapsamda özellikle bu alandan hastalar alsa da estetik kaygısı bulunan tüm hastalarına kendi kliniğinde yardımcı olmaya çalışır.

12- Gökhan Tunçbilek

Gökhan Tunçbilek çeşitli alanlarda estetik ameliyatı Ankara kliniğinde yapmaktadır. Geniş bir skala sunması estetik anlamda kaygı yaşayan birçok hastaya çözüm olarak bulunur. Sadece sonradan oluşan isteklerde değil doğuştan gelen hastalıklara dair de çalışmaları bulunmaktadır. Estetik kapsamda; meme estetiği yüz estetiği burun estetiği, gövde estetiği, ağız ve çene estetiği, kulak ve göz estetiği gibi hizmetleri mevcuttur.

Doğuştan gelen hastalıklar arasında bulunan; burun deformteleri, tümörler, el ve ayak anomalileri, göz kapağı bozuklukları, vasküler malformasyonları, kafa ve şekil bozuklukları, dudak ve damak yarıkları, kulak şekil bozuklukları bulunur. Sonradan oluşan; distraksiyon osteogenezi, yumuşak doku yaralanmaları, yanığa bağlı oluşan bozukluklar, vücutta doku kayıpları, ortognatik cerrahi, yüz kemiği kırıkları, iyi ve kötü huylu deri tümörleri kapsamında da operasyonlar gerçekleştirir.

13- Ayşe Barutçu

ankara-estetik-cerrahlar

Ankara Gazi Üniversitesi kapsamında tıp bölümünü bitiren Ayşe Barutçu, açtığı klinik ile Ankara estetik cerrahlar listesinde olmayı başarmıştır. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde estetik alanda uzmanlık eğitimi ve uygulamalarında bulunmuştur. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde ‘uzman doktor’ görevini de tamamlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında sayısız görevde bulunup makale ve tez yayımlayan uzman sadece estetik kapsam cerrahi operasyonlar değil aynı zamanda lazer uygulamaları da gerçekleştirmektedir.

14- Başar Kaya

Başar Kaya tek başında değil birden fazla sayıda uzman ve yardımcının bulunduğu Başar Kaya Klinik kapsamında hizmet vermeye devam eden bir adrestir. Başar Kaya Kliniği kapsamında estetik anlamda yaptırmak istediğiniz operasyonları olabilirsiniz. Başta Başar Kaya olmak üzere, Sedanur Erim’den güzellik hizmetleri, Armağan Gür’den estetik anlamda uygulamaları da alabilirsiniz.

15- Diren Çelik

Son olarak Ankara estetik cerrahlar listesi içinde bulunan Diren Çelik, İstanbul Tıp Fakültesi kapsamında tıp eğitimini almıştır. Celal Bayar Üniversitesi kapsamında uzmanlık eğitimini de tamamlayan Diren Çelik günümüzde Ankara’da yer alan kliniğinde estetik anlamda operasyonlara katılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bostancı Escortpendik escortbostancı escortkadıköy escorthttps://www.arccore.comescort ankaraankara escortataşehir escortmatadorbet girişvasy casinotempobet giriş1xbet girişMebbistrendyol indirim kodu1xbetwonoddistanbul escort bayanPusulabetseo1xbetmatbetcasibomistanbul escortcasino sitelericasino sitelerideneme bonusu veren sitelerjojobet resmi bettiltholiganbetgrandpashabetjojobetMeritkingjojobetjojobet girişjojobetgrandpashabetgrandpashabetjojobetMeritkingcasibomcasibomcasibomjojobetjojobetmarsbahiscasibomcasibombetebetjojobetjojobetjojobetholiganbetjojobetjojobetcasibomjojobet girişholiganbet girişholiganbetbahiscasinocasibomjojobetgaziantep escortgaziantep escort